• Kategorie
  • Szukaj
  • Giant Roam

Giant Roam 4 Disc Black 2022 L
Produkt niedostępny
Giant Roam 3 Disc Metal 2022 L
Produkt niedostępny
Giant Roam 0 Disc XL Sea Sparkle
Produkt niedostępny
Giant Roam 1 Disc L Black Diamond
Produkt niedostępny
Giant Roam 1 Disc M Black Diamond
Produkt niedostępny
Giant Roam 1 Disc XL Black Diamond
Produkt niedostępny

Rowery crossowe Giant Roam

Rowery crossowe Giant Roam to wszechstronne modele przeznaczone zarówno do jazdy po szosach, jak i lekkim terenie. Świetnie łączą niezawodność roweru MTB z lekkością szosy. Sprawdzą się podczas długich weekendowych wycieczek, jak i podczas jazdy po mieście. 

Czym charakteryzują się rowery crossowe Giant Roam?

Rowery wyróżniają się ramą wykonaną z lekkiego i wytrzymałego aluminium ALUXX. Każda rama, która została wykuta w fabryce Giant jest również ręcznie spawana i hartowana. Geometria rowerów Giant Roam oferuje komfortową pozycję, która łączy wydajność ze stabilność. Mocowanie bagażnika czy błotników sprawia, że stanie się wszechstronną maszyną, idealną na dojazdy do pracy czy do rowerowej turystyki.  

Dla wielu osób atutem będzie prosta kierownica, która ułatwia kontrolę nad rowerem i ułatwia chwyt klamek hamulcowych. W rowerze Giant Roam nie mogło zabraknąć hydraulicznych hamulców tarczowych, które oferują świetną modulację i dużą siłę hamowania. Za zmianę biegów w rowerach Giant Roam odpowiada napęd Shimano. W zależności od modelu spotkamy różne konfiguracje i grupy osprzętu. Giant Roam 0, 1 i 2 wyposażony jest w napęd posiada Shimano Cues, Roam 3 - Shimano Altus. 

Rowery z serii Roam wyposażone są w amortyzowane widelce, które pochłaniają drgania i nierówności spotkane na drodze. W tej serii producent postawił na modele firmy SR Suntour i zazwyczaj mają one 63 mm skoku. Dodatkowym autem jest sztyca D-Fuse, która pochłania drgania i redukuje zmęczenie podczas długich wycieczek. 

Rowery crossowe męskie Giant w sklepie Interbike

Poznaj wszystkie męskie rowery crossowe Giant! Dzięki szerokiej gamie modeli z pewnością znajdziesz rower, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zmieści się w założonym budżecie. Zamów i odbierz złożony, gotowy do jazdy rower!