• Kategorie
  • Szukaj
  • Części rowerowe

Poszukujesz specjalnych komponentów, które posłużą Ci do składania rowerów według własnego projektu? Sprawdź części rowerowe, dzięki którym zmodyfikujesz swój sprzęt lub złożysz swój rower od postaw. 

Części rowerowe 

Części rowerowe odgrywają istotną rolę w wydajności, bezpieczeństwie i komforcie podczas jazdy na rowerze. Każdy pasjonat tego sportu wie, że odpowiednie części rowerowe mogą znacząco poprawić wydajność podczas treningów. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór komponentów rowerowych, które umożliwią Ci dostosowanie i ulepszenie swojego roweru do własnych preferencji i potrzeb. 

Komponenty rowerowe

Jeśli szukasz ramy rowerowej, mamy dla Ciebie doskonałe opcje. Oferujemy zarówno super lekkie aluminiowe ramy, które są wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w różnych warunkach, jak i ramy z włókna węglowego, które są nie tylko lekkie, ale także bardzo wytrzymałe i zapewniają doskonałą kontrolę nad rowerem. Nie zapomnieliśmy również o kołach. Nasz sklep posiada szeroki wybór aluminiowych i karbonowych kół, które zapewnią Ci płynną jazdę. Znajdziesz u nas obejmy, stery, haki przerzutek, linki i pancerze, a także wsporniki oraz mostki. Oprócz tego różnego rodzaju kasety, łańcuchy, korby, przerzutki czy manetki. 

Elementy zawieszenia 

W ofercie sklepu rowerowego Interbike znajdziesz elementy zawieszenia. Stosowane w rowerach górskich amortyzatory absorbują wstrząsy i nierówności terenu, zapewniając płynność jazdy. Różne rodzaje amortyzatorów - powietrzne i sprężynowe. Pozwalają dostosować charakterystykę do indywidualnych preferencji. Wybierając elementy zawieszenia, pamiętaj o dostosowaniu ich do rodzaju terenu, na którym najczęściej jeździsz. 

Części do rowerów elektrycznych 

W sklepie rowerowym Interbike skupiliśmy się na szerokiej ofercie rowerów typu e-bike. W związki z tym znajdziesz również specjalistyczne części do rowerów elektrycznych. Cieszące się dużą popularności elektryki, wymagają specjalnego serwisu, konserwacji czy zmiany zużytych podzespołów.