• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery Miejskie

Jeśli mieszkasz w mieście i cenisz sobie aktywność fizyczną, to rowery miejskie są stworzone właśnie dla Ciebie. Te wszechstronne jednoślady doskonale sprawdzą się podczas codziennych dojazdów umożliwiając Ci dotarcie w wygodny i szybki sposób tam, gdzie chcesz.

Marin Larkspur 1 Niebieski M 2024
Produkt niedostępny
Marin Larkspur 2 Czarny M 2024
Produkt niedostępny
Giant Escape 1 Disc S Charcoal
Produkt niedostępny
Giant Escape 2 City Disc L Charcoal
Produkt niedostępny

Rower miejski - najlepszy środek transportu 

Jedną z największych zalet rowerów miejskich jest ich uniwersalność. Bez względu na to, czy musisz dojechać do pracy, zrobić szybkie zakupy czy wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi, rower miejski jest idealnym środkiem transportu. Dzięki wygodnej geometrii ramy i pozycji siedzącej, zapewniają one komfort nawet podczas długich tras.Rower miejski z amortyzatorem to bardzo częsty wybór klientów. Jest to rozwiązanie, które zapewnia dodatkowy komfort podczas jazdy po mieście, zwłaszcza na nierównych nawierzchniach. Rowery miejskie charakteryzują się solidną konstrukcją. Gwarantują stabilność i pewność prowadzenia nawet na nierównych nawierzchniach miejskich ulic. Czy rower miejski nadaje się do jazdy po lesie? Rower miejski dobrze sprawdzi się w czasie okazjonalnych weekendowych wypadów za miasto. Mimo tego, że znacznie lepszym wyborem będzie rower trekkingowy lub crossowy, to rower miejski poradzi sobie podczas okazjonalnych i niewymagających wycieczek po lekkim szutrze i leśnych duktach. W ofercie znajdzieszrower miejski z przerzutkami, dzięki któremu dopasujesz przełożenia do aktualnego nachylenia trasy. W ofercie znajdziesz również rower miejski z przerzutkami w piaście.

Dodatkowe wyposażenie rowerów miejskich dla komfortowej jazdy

Rower miejski charakteryzuje się pełną funkcjonalnością. Wszystko dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Nóżka umożliwia wygodne podparcie i parkowanie jednośladu w dowolnym miejscu. Błotniki oraz osłona łańcucha to praktyczne zabezpieczenie naszej odzieży przed zabrudzeniami - uchroni nas przed błotem i wodą, która może pryskać podczas jazdy po mokrych nawierzchniach. Oświetlenie to nieodzowny element bezpieczeństwa rowerzysty. Dobrej jakości lampki rowerowe zapewniają widoczność zarówno w dzień, jak i po zmroku. Bagażnik to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują np. zamontować sakwy. Dużym plusem w rowerach miejskich jest koszyk na kierownicy. To praktyczne rozwiązanie, które umożliwia nam swobodne przewożenie bagażu. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu roweru miejskiego, podróżowanie po mieście staje się jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Stylowe rowery miejskie -  idealne rozwiązanie dla aktywnych mieszkańców miast

Pamiętaj, że korzystanie z roweru miejskiego to nie tylko ekologiczny sposób przemieszczania się, ale również doskonała forma aktywności fizycznej. Jazda na rowerze wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję i wpływa korzystnie na zdrowie ogólne. Niezależnie od wieku czy poziomu sprawności, rowery miejskie są dostępne dla każdego. W naszym sklepie internetowym Interbike oferujemy szeroki wybór rowerów miejskich, dostosowanych do różnych preferencji i potrzeb. Możesz wybierać wśród różnych rozmiarów i rodzajów ram, osprzętu i kolorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem rowerów miejskich. Stawiamy na najbardziej zaufane marki takie jak Trek, Unibike, Kellys, Tabou czy Kross. W ofercie znajdziesz rowery miejskie damskie, jak i męskie.