• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia i Serwis

W kategorii narzędzia i serwis znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do naprawy i konserwacji swojego roweru. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi, które ułatwią Ci wszelkie prace serwisowe. W ofercie znajdziesz produkty dla doświadczonych mechaników rowerowych, jak i pasjonatów dwóch kółek. 

Narzędzia serwisowe do rowerów 

W sklepie Interbike znajdziesz imbusy, klucze dynamometryczne, zestawy naprawcze i wiele innych narzędzi, które będą niezbędne podczas serwisowania Twojego roweru. Dzięki naszym narzędziom będziesz mógł dokonać wszelkich napraw i regulacji w domowym zaciszu, oszczędzając czas i pieniądze.

Profesjonalne wyposażenie serwisów rowerowych 

Stawiamy na wysokiej klasy narzędzia, które sprawdzą się również podczas prowadzenia profesjonalnego serwisu rowerowego. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi, urządzeń i akcesoriów, które pomogą Ci w obsłudze i naprawie rowerów różnych marek i modeli. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem serwisu rowerowego, mechanikiem czy pasjonatem, nasza oferta spełni Twoje wymagania i zapewni najlepsze efekty.

Płyny i smary do rowerów

Odpowiednia konserwacja roweru jest niezwykle istotna dla jego długowieczności i sprawności. Oferujemy szeroki wybór płynów i smarów, które pozwolą Ci zadbać o każdy element Twojego roweru. Bez względu na to, czy chcesz smarować łańcuch, czy też dokonać konserwacji hamulców, mamy odpowiednie produkty dla Ciebie. Płyny w naszej ofercie to produkty wysokiej jakości i zostały specjalnie opracowane, aby zapewnić optymalne działanie i ochronę Twojego roweru. Dzięki regularnemu stosowaniu naszych produktów będziesz mógł cieszyć się płynną jazdą i dłuższą żywotnością swojego roweru.